Punkty odbioru odpadów
Zbiórka selektywna
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
czynny w każdą ostatnią sobotę miesiąca
w godzinach 8:00 - 14:00
- akcje objazdowe
Nadrzeczna 1a
21-132 Kamionka
Tonsmeier Wschód Sp. z o.o.
Wrocławska 3
26-600 Radom
czynny w każdą ostatnią sobotę miesiąca
w godzinach 8:00 - 14:00
POZOSTAŁE PUNKTY:
Urząd Gminy Kamionka
Adres punktu:
ul. Lubartowska 1a
21-132 Kamionka
Dane firmy:
Tonsmeier Wschód Sp. z o.o.
Wrocławska 3
26-600 Radom
Oddział Puławy, ul. Komunalna 3, 24-100 Puławy
Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Adres punktu:
ul. Kościelna 6
21-132 Kamionka
Szkoła Podstawowa w Samoklęskach
Adres punktu:
Samoklęski
21-132 Kamionka
Dane firmy:
Tonsmeier Wschód Sp. z o.o.
Wrocławska 3
26-600 Radom
Oddział Puławy, ul. Komunalna 3, 24-100 Puławy
Szkoła Podstawowa w Starościnie
Adres punktu:
Starościn
21-132 Kamionka
Dane firmy:
Tonsmeier Wschód Sp. z o.o.
Wrocławska 3
26-600 Radom
Oddział Puławy, ul. Komunalna 3, 24-100 Puławy
Nadrzeczna 1a
21-132 Kamionka
Tonsmeier Wschód Sp. z o.o.
Wrocławska 3
26-600 Radom
czynny w każdą ostatnią sobotę miesiąca
w godzinach 8:00 - 14:00
- akcje objazdowe
Nadrzeczna 1a
21-132 Kamionka
Tonsmeier Wschód Sp. z o.o.
Wrocławska 3
26-600 Radom
czynny w każdą ostatnią sobotę miesiąca
w godzinach 8:00 - 14:00
INNE PUNKTY:
Apteka "Na Rynku"
ul. Rynek 3 21-132 Kamionka
Apteka Elżbieta Bieńkowska
ul. Rynek 7 21-132 Kamionka
Nadrzeczna 1a
21-132 Kamionka
Tonsmeier Wschód Sp. z o.o.
Wrocławska 3
26-600 Radom
czynny w każdą ostatnią sobotę miesiąca
w godzinach 8:00 - 14:00
Nadrzeczna 1a
21-132 Kamionka
Tonsmeier Wschód Sp. z o.o.
Wrocławska 3
26-600 Radom
Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2013 roku
Region | Miesiąc | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień | ||||||||
Kamionka I Granice regionu: Ulice: Nowa,Lubartowska, Katowska, Szeroka, 3-go Maja, Litewska, Kocka, Nowy Rynek, Rynek, Słoneczna, Michowska-strona prawa(numery parzyste), Browarna, Poprzeczna, Wąska, Krótka, Drągowska, Kamionka Grabowy Las, Spacerowa |
04:A,B 05:C,D
|
01:A,B 02:C,D
|
05:A,B 06:C,D
|
03:A,B 04:C,D 31:C,D
|
07:A,B
|
05:A,B 06:C,D
|
|||||||
Kamionka II Granice regionu: Ulice: Leśna, 600-Lecia, Spokojna, Warszawska, Grobelna, Lubelska, Nadrzeczna, Wesoła, Łąkowa, Cicha, Michowska-lewa strona(numery nieparzyste), Kościelna, Szkolna, Niska, Zielona, Kamionka Stare Pole, Kamionka Ostrów, Kamionka Kokosz, Kamionka Krzywy Dąb, Kamionka Polny Młyn |
08:A,B 09:C,D
|
12:A,B 13:C,D
|
09:A,B 10:C,D
|
08:C,D 14:A,B
|
12:A,B,C,D
|
09:A,B 10:C,D
|
|||||||
Kamionka III Granice regionu: Nowy Skrobów |
08:A,B 09:C,D
|
12:A,B 13:C,D
|
09:A,B 10:C,D
|
08:C,D 14:A,B
|
12:A,B,C,D
|
09:A,B 10:C,D
|
|||||||
Amelin |
01:A,B 02:C,D
|
05:A,B 06:C,D
|
02:A,B 03:C,D
|
01:C,D 07:A,B
|
04:A,B 05:C,D
|
02:A,B 03:C,D
|
|||||||
Biadaczka |
15:A,B 16:C,D
|
19:A,B 20:C,D
|
16:A,B 17:C,D
|
15:C,D 21:A,B
|
18:A,B 19:C,D
|
16:A,B 17:C,D
|
|||||||
Bratnik |
15:A,B 16:C,D
|
19:A,B 20:C,D
|
16:A,B 17:C,D
|
15:C,D 21:A,B
|
18:A,B 19:C,D
|
16:A,B 17:C,D
|
|||||||
Ciemno |
08:A,B 09:C,D
|
12:A,B 13:C,D
|
09:A,B 10:C,D
|
08:C,D 14:A,B
|
12:A,B,C,D
|
09:A,B 10:C,D
|
|||||||
Dąbrówka |
08:A,B 09:C,D
|
12:A,B 13:C,D
|
09:A,B 10:C,D
|
08:C,D 14:A,B
|
12:A,B,C,D
|
09:A,B 10:C,D
|
|||||||
Kierzkówka |
04:A,B
|
01:A,B
|
05:A,B
|
03:A,B
|
07:A,B
|
05:A,B
|
|||||||
Kierzkówka Kolonia |
08:A,B
|
12:A,B
|
09:A,B
|
14:A,B
|
12:A,B
|
09:A,B
|
|||||||
Kozłówka |
11:A,B
|
08:A,B
|
12:A,B
|
10:A,B
|
14:A,B
|
12:A,B
|
|||||||
Rudka Gołębska |
01:A,B
|
05:A,B
|
02:A,B
|
07:A,B
|
04:A,B
|
02:A,B
|
|||||||
Samoklęski |
01:A,B
|
05:A,B
|
02:A,B
|
07:A,B
|
04:A,B
|
02:A,B
|
|||||||
Samoklęski Kolonia II |
01:A,B
|
05:A,B
|
02:A,B
|
07:A,B
|
04:A,B
|
02:A,B
|
|||||||
Samoklęski Kolonia I |
01:A,B
|
05:A,B
|
02:A,B
|
07:A,B
|
04:A,B
|
02:A,B
|
|||||||
Siedliska |
11:A,B
|
08:A,B
|
12:A,B
|
10:A,B
|
14:A,B
|
12:A,B
|
|||||||
Starościn |
15:A,B
|
19:A,B
|
16:A,B
|
21:A,B
|
18:A,B
|
16:A,B
|
|||||||
Stanisławów Duży |
01:A,B
|
05:A,B
|
02:A,B
|
07:A,B
|
04:A,B
|
02:A,B
|
|||||||
Syry |
01:A,B
|
05:A,B
|
02:A,B
|
07:A,B
|
04:A,B
|
02:A,B
|
|||||||
Wólka Krasienińska |
01:A,B
|
05:A,B
|
02:A,B
|
07:A,B
|
04:A,B
|
02:A,B
|
|||||||
Zofian |
15:A,B
|
19:A,B
|
16:A,B
|
21:A,B
|
18:A,B
|
16:A,B
|
Frakcja zmieszana - pojemniki: odpady ulegające biodegradacji, odpady żywnościowe, pozostałości jedzenia i produktów spożywczych, resztki warzyw i owoców, obierki, skorupki jaj, papierki po maśle, saszetki po herbacie, pieluchy jednorazowe, zużyte artykuły higieniczne, zmiotki, opakowania po żywności: woreczki po wędlinach, serach, pieczywie, zatłuszczony papier, tekstylia, potłuczone naczynia kuchenne (ceramiczne, fajansowe, szklane), itp.
Plastik, metal, papier - worki żółte:
Należy wrzucać: plastikowe butelki po napojach (korki należy poluzować), opakowania po chemii gospodarczej(po płynach do naczyń, prania , itp.) oraz po kosmetykach gruba folię, zużyte lub uszkodzone zabawki plastikowe, doniczki plastikowe, pudełeczka po margarynach i jogurtach, kartony po mleku, napojach i sokach, puszki aluminiowe po napojach, puszki metalowe po konserwach spożywczych(bez resztek jedzenia), gazety, książki, kartony, zeszyty, papierowe wytłoczki po jajkach
Nie wolno: ceramiki, porcelany, fajansu, szyb okiennych, szyb samochodowych, luster, żarówek, opakowań po olejach i smarach, po lekach oraz środkach chwasto- i owadobójczych, kalki, zabrudzonego, zatłuszczonego papieru, czy papieru ściernego.
B-
Szkło – worki zielone
Należy wrzucać: bezbarwne i kolorowe szkło opakowaniowe (butelki i słoiki bez nakrętek)
Nie wolno: ceramiki, porcelany, fajansu, szyb okiennych, szyb samochodowych, luster, żarówek
Odpady biodegradowalne – worki brązowe
Należy wrzucać: liście, trawę, gałęzie
Popiół – worki czarne
Należy wrzucać: popiół